Zwroty i reklamacje

Nasi kupujący mają prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni bez podawania jakiejkolwiek przyczyny.Wyjątkiem są złote pierścionki z brylantami które nie podlegają zwrotowi ponieważ są wykonywane na indywidualne zamówienie każdego klienta. Możliwa natomiast jest korekta rozmiaru gdyby ten nie był odpowiedni .Warunkiem zwrotu pieniedzy przez sklep jest :

  • wcześniejsze otrzymanie przez sprzedającego odesłanego produktu
  • dołączenie do przesyłki wypełnionego formularza zwrotu na podstawie  którego zwrócimy pieniądze za zakupiony produkt w terminie do 14 dni od otrzymania przez nas zwróconego towaru, na wskazany przez kupującego rachunek bankowy. Nie odbieramy przesyłek za pobraniem oraz przesyłek z paczkomatów! Zwroty należy kierować bezpośrednio na adres firmy 
  •  Zgodnie z ustawa o ochronie praw konsumentów, przy sprzedaży na  odległość, wyroby modyfikowane ( zmniejszenie/powiększenie wyrobu lub wykonanie na specjalne zamówienie) nie podlegają zwrotowi. 
  • W PRZYPADKU ZWROTU PRODUKTU DLA KTÓREGO WYKONANA ZOSTAŁA DEDYKOWANA TABLICZKA Z GRAWERUNKIEM OD KWOTY ZWROTU ZOSTANIE ODJĘTY KOSZT WYKONANIA GRAWERU W KWOCIE 10zł
  • PIERŚCIONKI ZŁOTE Z BRYLANTAMI ZGODNIE Z OPISEM WYKONYWANE SĄ NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE I NIE PODLEGAJĄ ONE ZWROTOWI 

Prosimy o odesłanie produktu przesyłką rejestrowaną najlepiej ubezpieczoną daje to pewność dla obu strona , że przesyłka trafi bezpiecznie do sklepu.

Zwroty należy kierować bezpośrednio na adres firmy :

MARCELLO

ul.Bratysławska 10a

94-040 Łódź

---->   DO POBRANIA - FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY   <----

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium